NVIDIA Mellanox MCP1600-E003E26 100Gb/s QSFP28 Passieve Direct Attach Koperkabel – 3m, EDR InfiniBand, Lage Latentie, Bijna Nul Stroomverbruik voor Data Center Interconnects
Productdetails:
| Merknaam: | Mellanox |
| Modelnummer: | MCP1600-E003E26 |
| Document: | PB_MCP1600-E0xxEyy_100Gbps_...AC.pdf |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 stks |
|---|---|
| Prijs: | Negotiate |
| Verpakking Details: | Buitenste doos |
| Levertijd: | Op basis van inventarisatie |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | Levering door project/batch |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Beschikbaarheid: | Voorraad | Garantie: | 1 jaar |
|---|---|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw en origineel | Technologie: | Infiniband |
| Type: | Mellanox AOC -kabel | Kabellengte: | 3 meter |
| Naam: | Mellanox DAC Kabel MCP1600-E003E26 IB EDR 100Gb/s 4x 25G-NRZ QSFP28 LSZH 3m 26AWG Infiniband Netwerk | Trefwoord: | Mellanox DAC -kabel |
Productomschrijving
200Gb/s QSFP56 HDR passief koper DAC
De MCP1600-E003E26-koperkabel is ontworpen voor InfiniBand-HDR-omgevingen met 200 Gb/s en biedt kosteneffectieve, betrouwbare korteafstandsconnectiviteit.50 Gb/s PAM4-modulatie per lijn, deze QSFP56-passieve kabel elimineert de kosten van de optische transceiver en de overhead van het vermogen, terwijl de bitfoutpercentages onder 1E-15 blijven wanneer ze worden gekoppeld aan Mellanox HDR-systemen.De LSZH-mantel en de robuuste EMI-prestaties maken het ideaal voor het schakelen op de top van het rek en binnen het rek.
DeMellanox MCP1600-E003E26is een hoogwaardige passieve koperkabel die is ontworpen voor 200 Gb/s InfiniBand HDR (High Data Rate) toepassingen.Deze QSFP56-direct-attach-kabel integreert acht hogesnelheidskoperen paren die werken bij 50 Gb/s PAM4-modulatie per lijn, met een totale bandbreedte van 200 Gb/s. De assemblage bevat een EEPROM met productconfiguratiegegevens die toegankelijk zijn via de SFF-8636 I2C-beheersinterface.Typisch vermogenverbruik van 1 W en passief ontwerp, het vermindert de energie- en koelkosten van het datacenter aanzienlijk in vergelijking met actieve optische kabels of transceivermodules.de kabel ondersteunt warm aansluitbare installatie en voldoet aan de strenge IBTA InfiniBand HDR-naleving.
- Tot 200Gb/s geaggregeerde gegevenssnelheid (4x 50Gb/s PAM4)
- Volledig in overeenstemming met IBTA InfiniBand HDR-specificatie
- Passief koperontwerp
- warm aansluitbare QSFP56-vormfactor per SFF-8665
- Gebruik van energie: < 0,1 W (maximaal) van een enkele 3.3 V-toevoer
- EEPROM met productidentificatie en serialisatie (I2C-interface)
- Robuuste kabelconstructie: 26 AWG-geleiders, LSZH-buitenmantel
- Temperatuurbereik van de bedrijfsruimte: 0°C tot 70°C
- Superieure BER-prestaties: < 1E-15 met Mellanox InfiniBand HDR-systemen
- RoHS-conform, lood- en halogeenvrij (HF) PCB's
De MCP1600-E003E26 maakt gebruik van PAM4-modulatie met 4 banen met een snelheid van 50 Gb/s per baan, waardoor 200 Gb/s doorvoer over passieve koperinfrastructuur mogelijk is.Het voldoet aan SFF-8665 mechanische eisen en SFF-8636 management interfaceElke kabel ondergaat strenge productietests, waaronder de validatie van het oogdiagram met hoge snelheid, het inbrengen van verlies en het screenen van crosstalk om out-of-the-box betrouwbaarheid te garanderen.De 26 AWG-meter zorgt voor een optimale signaalintegriteit op een afstand van 3 meter met behoud van een minimale bochtradius: enkelvoudige bocht 47 mm, montage/herhaalde bocht 94 mm, waardoor een flexibele inzet in hoogdichte rekken mogelijk is.
- De in punt 6.2.4.1 bedoelde parameters worden in de tabel beschreven.Sluit InfiniBand HDR-switches aan op rekenknooppunten binnen hetzelfde rack.
- High-Performance Computing (HPC):Kort bereikverbindingen tussen GPU-servers en leaf switches in clusteromgevingen.
- Interconnecties met datacenters:Kosten-efficiënte point-to-pointverbindingen voor opslagnodes en beheernetwerken.
- AI/ML-clusters:Ultra-lage latentieverbindingen zijn essentieel voor gedistribueerde trainingswerklasten.
Ontworpen voor naadloze interoperabiliteit met Mellanox/NVIDIA InfiniBand HDR-adapters, switches en QSFP56-poorten.Ook achterwaarts compatibel met QSFP56-gebaseerde 100Gb/s- en 50Gb/s-systemen wanneer deze worden gebruikt met een passende snelheidsonderhandelingen. Compatibel met toonaangevende serverplatforms en QSFP56-poorten van derden die SFF-8665 / SFF-8636-normen volgen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productmodel | MCP1600-E003E26 |
| Type kabel | Passive Copper Direct Attach Cable (DAC) |
| Gegevenspercentage | 200 Gb/s (4x 50 Gb/s PAM4) |
| Lange | 3 meter (tolerantie ± 0,050 m) |
| Draadmeter (AWG) | 26 AWG |
| Verbinding | QSFP56, zwarte pulltab, SFF-8665-conform |
| Voerspanning (Vcc) | 3.135V ¥ 3,465V (3,3V nominaal) |
| Energieverbruik | Maximaal 0,1 W |
| Temperatuur van de behuizing | 0°C tot 70°C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Relatieve luchtvochtigheid | 5% ∼ 85% niet-condenserend |
| Kenmerkende impedantie | 100Ω ± 10% |
| Vertraging van de verspreiding | ≤ 4,5 ns/m (informatief) |
| Kabelbuiswijdte | 7.1 ± 0,35 mm |
| Minimale bochtradius (eenvoudig) | 47 mm |
| Materiaal voor jassen | LSZH (Low Smoke Zero Halogen) |
| Naleving | RoHS, IBTA InfiniBand HDR, SFF-8665, SFF-8636 |
| Deelnummer | Lange | AWG | Beschrijving |
|---|---|---|---|
| MCP1600-E001E30 | 1.0m | 30 AWG | 200 Gb/s QSFP56 passief DAC, LSZH |
| MCP1600-E0015E30 | 1.5m | 30 AWG | 200 Gb/s QSFP56 passief DAC, LSZH |
| MCP1600-E002E26 | 2.0m | 26 AWG | 200Gb/s QSFP56 Passieve DAC, LSZH, zwarte pulltab |
| MCP1600-E003E26 | 3.0m | 26 AWG | 200Gb/s QSFP56 Passieve DAC, LSZH, zwarte pulltab |
- Lagere kosten:Het elimineert transceivercomponenten, waardoor de kosten van materialen verminderen.
- Nul toegevoegde latentie:Passieve transmissie zorgt voor minimale signaalvertraging.
- Verminderd energiebudget:Het verbruikt < 0,1 W per uiteinde tegenover verschillende watten voor actieve optica.
- Hoge betrouwbaarheid:Geen optische interfaces om schoon te maken of uit te vallen.
- Eenvoudig beheer van kabels:LSZH jas, flexibele buigradius vereenvoudigt routing in high-density racks.
Hong Kong Starsurge Group biedt wereldwijde levering en meertalige technische ondersteuning.Ingenieursadvies vóór de verkoopVoor volumes bestellingen kunnen aangepaste etikettering en verpakkingsopties worden geregeld.
- De minimale bochtradius (47 mm statische bocht; 94 mm herhaalde bocht) mag niet worden overschreden om signaldegradatie te voorkomen.
- Zorg voor passende voorzorgsmaatregelen voor elektrostatische ontlading (ESD) tijdens de installatie.
- Werken binnen de gespecificeerde koffertemperatuur (0°C) om de betrouwbaarheid op lange termijn te behouden.
- Gebruik alleen met compatibele QSFP56-poorten die 3.3V-toevoer en I2C-beheer ondersteunen.
Starsurge is opgericht in 2008 en is een technologiegedreven leverancier van netwerkhardware, IT-diensten en systeemintegratieoplossingen.financiële en zakelijke cliënten wereldwijdMet een klantgerichte aanpak zorgt Starsurge voor betrouwbare kwaliteit, snelle ondersteuning, wereldwijde levering,en softwareontwikkeling op maatOns ervaren technische team helpt klanten om schaalbare, toekomstbestendige netwerkinfrastructuur te bouwen.
Waarom samenwerken met Starsurge?Voor volumeprijzen of aangepaste DAC-lengten, neem dan contact op met onze verkoopingenieurs.
Contact voor RFQ →
| Productenfamilie | Compatibele modellen / poorten | Toegevoegde snelheid |
|---|---|---|
| Mellanox / NVIDIA InfiniBand-switches | QM8700, QM8790, SB7800-serie, QM9700 (QSFP56-poorten) | 200 Gbps HDR, 100 Gbps EDR |
| InfiniBand Host Channel Adapters | ConnectX-6 HDR, ConnectX-6 Dx, ConnectX-7 (QSFP56/QSFP112 achterwaarts compatibel) | 200 Gbps, 100 Gbps |
| Ethernet-switches van derden (met QSFP56-kooi) | Afhankelijk van NIC/switch ondersteuning voor PAM4; 100GbE/200GbE-compatibele modellen | Tot 200GbE indien ondersteund |
- ✔ Bevestig de vereiste lengte (3m voor MCP1600-E003E26) en AWG voor signaalintegrititeit.
- ✔ Controleer het type schakelaar/adapterpoort: QSFP56 (HDR) vereist voor volledige 200Gb/s.
- ✔ Controleer het temperatuurbereik binnen het rek (0°C tot 70°C).
- ✔ Zorg voor de naleving van de LSZH-mantel voor installaties in het plenum of in beperkte luchtruimte.
- ✔ Bevestig de kleur en de oriëntatie van de pulltab indien specifieke datacenterbehandelingen nodig zijn.
- ✔ Vraag fabriekstestrapporten voor grootschalige implementaties.
- MCP1600-E001E301m 30AWG-versie voor kortere rackverbindingen
- MCP1600-E0015E30- 1,5m 30AWG passief DAC
- MCP1600-E002E262m 26AWG passief DAC
- NVIDIA Mellanox QM8700 Switch¢ 40-poort HDR InfiniBand switch ideaal voor gepaarde DAC kabels







