NVIDIA Spectrum SN3420 MSN3420-CB2FC 48-poort 25GbE & 12-poort 100GbE Top-of-Rack Switch met Cumulus Linux
Productdetails:
| Merknaam: | Mellanox |
| Modelnummer: | MSN3420-CB2F |
| Document: | sn3000-series.pdf |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 stks |
|---|---|
| Prijs: | Negotiate |
| Verpakking Details: | Buitenste doos |
| Levertijd: | Op basis van inventarisatie |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | Levering door project/batch |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Poorten: | 48SFP28 + 12 QSFP28 | communicatie modus: | Full-duplex en half-duplex |
|---|---|---|---|
| capaciteit schakelen: | 4.8 TB/S | Technologie: | Ethernet |
| Prestatie: | 48 x10/25GBE 12 x 100 gbe | Systeemgewicht: | 8.500kg |
| Systeemafmetingen: | 43.6*433.2*590,6 mm | Rekmontage: | 1U Rack Mount |
Productomschrijving
MSN3420-CB2FC
48 poorten van 10/25GbE + 12 poorten van 100GbE uplinks ideaal voor top-of-rack leaf implementaties, waarbij high-density server connectiviteit wordt gecombineerd met flexibele back-uplinks.NVIDIA Cumulus Linux, de MSN3420-CB2FC levert draadsnelheid prestaties, 425ns cut-through latency, en rijke netwerk automatisering voor moderne datacenters.
De NVIDIA Spectrum® SN3420 (modelMSN3420-CB2FC) is een high-performance 1U top-of-rack switch ontworpen voor datacenters die evolueren van 10G naar 25G servertoegang, terwijl 100GbE uplinkbereidheid wordt gehandhaafd.Gebouwd op de tweede generatie Spectrum-2 ASIC, biedt het 48 x SFP28-poorten met ondersteuning voor 10/25GbE en 12 x QSFP28-poorten met ondersteuning voor 40/100GbE. Met cut-through switching, geavanceerde telemetrie (What Just Happened®) en een volledig gedeelde pakketbuffer,de SN3420 zorgt voor voorspelbare lage latentie en geen blokkering van het hoofd van de lijnDe schakelaar is fabrieksopgeladen metNVIDIA Cumulus Linux, die automatisering op webschaal mogelijk maakt, Linux-native tools en robuuste Layer-2-/Layer-3 routing.of omgeving voor hoogfrequente handel, de MSN3420-CB2FC levert prestaties, flexibiliteit en open programmeerbaarheid.
48x SFP28 (10/25GbE) + 12x QSFP28 (40/100GbE) ′′ volledig splitsbaar tot 128x 10/25GbE-poorten.
425ns latency, lijnsnelheid over alle poorten, geen pakketverlies.
NVIDIA What Just Happened® (WJH) met hardware-versnelde histogrammen, INT-ready, streaming telemetrie en 512K on-chip flow counters.
42 MB volledig gedeelde buffer, eerlijk en high-bandwidth data pad, voorkomt micro-burst congestie.
Native Linux ervaring, automatisering met Ansible/Puppet, FRRouting, containerondersteuning en rijke routingprotocollen.
Single-pass VXLAN-routing, IPv6-segmentrouting, 512K gedeelde doorstuurgegevens (ACL/LPM/MAC/ECMP/tunnels).
De SN3420 wordt aangedreven door deSpectrum-2 ASICDe volledig gedeelde pakketbufferarchitectuur elimineert kunstmatige bufferingslimieten per poort, waardoor de capaciteit van de buffer niet langer beperkt is tot de capaciteit van de buffer.het waarborgen van billijkheid bij incasthandelSpectrum-2 ondersteunt ook diepgaande pakketinspectie tot 512 bytes, programmeerbare pijplijn en geavanceerd RoCE-transport voor RDMA over Converged Ethernet - essentieel voor AI, ML en NVMe over Fabrics.Open Ethernet breekt leverancier lock-inHet MSN3420-CB2FC wordt geleverd met Cumulus Linux, maar het platform ondersteunt ook SONiC, DENT (Linux Switchdev) of ONIE voor bare-metal installaties.Dit zorgt voor flexibiliteit op de lange termijn en de aanpassing aan de open netwerkprijzen.
25GbE-servers aansluiten op 100GbE-spine-switches. Ideaal voor hyperconverged clusters, high-performance computing en algemene cloud-workloads.
In een tweelaagse Clos-stof als bladschakelaar, met niet-blokkerende prestaties en ECMP-lastbalancering.
Een lage latentie en verliesloze RoCE-ondersteuning maken NVMe met een hoge prestatie mogelijk via Fabric-opslagbackends.
Grote buffers en telemetrie-gedreven congestiebeheer versnellen Spark, Hadoop en gedistribueerde machine learning frameworks.
De MSN3420-CB2FC werkt naadloos samen met NVIDIA ConnectX®-netwerkadapters (25GbE/100GbE), LinkX®-koper-/vezelkabels en alle op standaarden gebaseerde Ethernet-apparatuur.Het ondersteunt een breed scala aan transceivers: 25GbE SFP28 SR/LR/AOC/DAC, 100GbE QSFP28 SR4/LR4/ER/CWDM4 en breakoutkabels (100GbE tot 4x25GbE).en orkestratie-instrumenten (Kubernetes CNI)Voor een volledig ondersteunde oplossing, combineer met NVIDIA Cumulus NetQ voor real-time netwerkoperaties, zichtbaarheid en levenscyclusbeheer.
| Categorie | Detail |
|---|---|
| Model | MSN3420-CB2FC |
| Havens | 48x SFP28 (10/25GbE) + 12x QSFP28 (40/100GbE) |
| Maximaal 100 GbE-poorten | 12 (of 12x 40GbE) |
| Max 25GbE-poorten | 48 + tot 48 via breakout (total 96 logische 25GbE van QSFP28) |
| Doorvoer | 2.4 Tb/s (full duplex) |
| Pakket per seconde | 3.58 Bpp |
| Latentie (doortrekking) | 425ns |
| Pakketbuffer | 42MB volledig gedeeld |
| CPU | Dual-core x86 |
| Systeemgeheugen | 8 GB DDR4 |
| SSD-opslag | 32 GB |
| Beheerhavens | 1x 100/1000 RJ45, 1x RJ45 serie, 1x USB |
| Stroomvoorzieningen | 2x warmwisselbaar (1+1 redundant), AC 100-264V, 50-60Hz |
| Fans | 5x warmwisselbaar (N+1 overbodig), omkeerbare luchtstroomoptie |
| Form factor | 1U Rackmount, 1,72" x 16,84" x 17" (44x428x432mm) |
| Gewicht | 8.5 kg (18,73 lb) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 40°C |
| Voorgeïnstalleerd besturingssysteem | NVIDIA Cumulus Linux |
| Luchtstroomrichting (CB2FC) | P2C (Port-to-Power, standaarddiepte) |
| SKU's | Vooraf geladen besturingssysteem | Luchtstroom | Beveiligde boot | Ideaal voor |
|---|---|---|---|---|
| MSN3420-CB2FC | Cumulus Linux | P2C (Port-to-Power) | - Nee, niet echt. | Automatiseringsomgevingen, NetDevOps-teams |
| MSN3420-CB2F | NVIDIA Onyx (Classic CLI) | P2C | - Nee, niet echt. | Traditionele CLI-beheerders, oude workflows |
| MSN3420-CB2FO | ONIE (bloot metaal) | P2C / korte diepte | - Nee, niet echt. | Aanpasbare NOS (SONiC, DENT, andere) |
| MSN3420-CB2RC | Cumulus Linux | C2P (Power-to-Port) | - Nee, niet echt. | Alternatieve luchtstroomrichting voor het opsluiten van de warme gang |
Cumulus Linux vermindert de operationele complexiteit door gebruik te maken van standaard Linux-tools, API's en containerized workflows.
100GbE-uplinks zijn klaar voor groeiende bandbreedte; 25GbE naar servers zorgt voor 2,5x prestaties ten opzichte van 10GbE.
WJH beantwoordt precies "Wat is er net gebeurd" om MTTR te verminderen. Streaming telemetrie integreert met Prometheus, Splunk, enz.
Hong Kong Starsurge biedt concurrerende prijzen, garantieondersteuning en logistieke expertise voor wereldwijde klanten.
Hong Kong Starsurge biedt een volledige levenscyclus van de klant: pre-sales consulting, configuratie assistentie en post-sales technische ondersteuning.1 jaar beperkte hardware garantieOp aanvraag zijn geüpgradede ondersteuningsplannen beschikbaar, inclusief vervanging op locatie op de volgende werkdag en 4 uur technische verzending.Starsurge biedt ook installatie op afstand of ter plaatse., configuratie en netwerkbewakingsdiensten op maat van uw datacenterbehoeften.
Transceivers, DAC-kabels en stroomkabels worden apart verkocht, tenzij anders vermeld.
Voor beveiligde opstartvereisten, zie serie MSN3700C-S; SN3420 omvat geen hardware root-of-trust.
Hong Kong Starsurge Group Co., Limited is een technologiegedreven leverancier van netwerkhardware, IT-diensten en systeemintegratie sinds 2008.onderwijsWe leveren switches, NIC's, draadloze oplossingen, IoT-systemen en aangepaste software met meertalige ondersteuning en wereldwijde levering.Starsurge zorgt voor betrouwbare kwaliteit., responsive service en op maat gemaakte netwerkinfrastructuuroplossingen.
| Type onderdeel | Ondersteunde opties | Verkoper / Notities |
|---|---|---|
| 25GbE-optica | 25GBASE-SR (MMF), 25GBASE-LR (SMF), 25G AOC, passief DAC tot 5m | NVIDIA, Cisco, Finisar, algemene MSA |
| 100GbE-optica | 100GBASE-SR4, LR4, CWDM4, ER4, 100G AOC, DAC | NVIDIA LinkX, getest door derden |
| Kabels voor het doorbreken | 100G tot 4x25G DAC/AOC, 40G tot 4x10G | Compatibel met alle QSFP28-poorten |
| Netwerkbesturingssysteem | Cumulus Linux (fabriek), SONiC, ONYX, DENT | ONIE bootloader maakt vervanging mogelijk |
| Beheersinstrumenten | Ansible, Puppet, NetQ, SNMP, gNMI, Prometheus | Volledige open API en telemetrie integratie |
- De luchtstroomrichting (P2C voor MSN3420-CB2FC) komt overeen met de lay-out van het datacentergangpad.
- Stroomvoorzieningstype (AC of DC) ‡ standaard AC inclusief.
- Transceivertypen en kabellengtes voor server/spine-connectiviteit.
- Opties voor garantie-upgrades (volgende werkdag of 4 uur ter plaatse).
- Licentievereisten voor softwarefuncties (inclusief volledige L3-functies van Cumulus Linux).
32x 200GbE spine switch, 12,8Tb/s, voor high-density core/spine.
32 x 100GbE, cyberaanpasbare beveiligde opstartoptie.
25/100GbE slimme NIC met versnelde netwerken en RoCE-afladen.







