Bericht versturen
Huis > Producten > Mellanox AOC >
MFP7E10-N010 passieve Optische Kabelmmf MPO12 APC aan MPO12-APC 10m

MFP7E10-N010 passieve Optische Kabelmmf MPO12 APC aan MPO12-APC 10m

MFP7E10-N010 passieve Optische Kabel

de Passieve Optische Kabel van 10m

Merknaam:

Mellanox

Modelnummer:

MFP7E10-N010

Contacteer ons

Verzoek om een Citaat
Productdetails
Beschikbaarheid:
Voorraad
Garantie:
1 jaar
Voorwaarde:
Nieuw en Origineel
Technologie:
InfiniBand
Type:
Passieve glasvezelkabel
Kabellengte:
10 meters
Model:
MFP7E10-N010
Naam:
Mellanox AOC MFP7E10-N010 passieve glasvezelkabel MMF MPO12 APC naar MPO12 APC 10m
Sleutelwoord:
mellanox kabel
Productomschrijving

De Kabelmmf MPO12 APC van de Mellanoxaoc MFP7E10-N010 Passieve Vezel aan MPO12-APC 10m

 

De kabelproductomschrijving van MFP7E10-N010 mellanox AOC

 

NVIDIA MFP7E10-N010 MPO-12/APC-aan passieve optische enige de wijzekabel wordt van MPO12/APC (8 vezels), samen ontworpen voor aaneenschakeling InfiniBand en multimode tweeling-haven OSFP van Ethernet en enig-haven OSFP en QSFP112-zendontvangers.

De Veelvoudige Duw, vezel 12, Hoekige Opgepoetste Schakelaars (mpo-12/APC) gebruikt 8 actieve vezels om licht, en 4 inactieve vezels als sterkteleden over te brengen. Het APC eind heeft een 8 graad opgepoetste hoek om interne optische achterdiscussies te doen afwijken van het ingaan van de zendontvanger en het vervormen van de signaalkwaliteit.

MFP7E10-N010-de tweeling-Havenosfp 800Gb/s zendontvangers steunen twee 4 kanaalvezels die met andere tweeling-haven OSFP, enige haven OSFP of de zendontvangers van QSFP112 400Gb/s verbonden zijn.  De vezels zijn „oversteekplaats“, kabels type-B die samen direct het vastmaken van twee zendontvangers en het richten van de transmit laservezel op speld 1 aan „kruisen over“ toelaten en zich op speld 12 van de tegenovergestelde de zendontvangerfotodetector van het vezeleind richten.

 

De MFP7E10-N010-Vezelkabel is voorgenomen want de koppeling van 2 samen of een schakelaar op 2 netwerkadapters overschakelt. De kabelpartners met pluggable optische 400GbE/NDR-zendontvangers zoals tweeling de havenosfp DR8 zendontvanger van mma4z00-NS van Nvidia voor de systemen van InfiniBand en Ethernet-in de schakelaar beëindigen en MMA4Z00-NS400 (OSFP) of MMA1Z00-NS400 (QSFP112) in connectX-7 netwerkadapters en blueField-3 DPUs.

 

 

De vorm van de de kabelparameter van MFP7E10-N010 mellanox AOC

Parameter

Nota

Waarde

Eenheden

Tolerantie op lengte

Lengte < 5="" m="">

Lengte ≥ 5 m

+0.1/0

+2% x l-0

m

m

Aantal Vezels

 

8

 

Kabeldiameter

 

3 ± 0,2

mm

Minimum buigende straal

Overal op de kabel

30

mm

Kabeljasje

 

Aqua, lszh-OFNR

 

Vezel

Lengte ≤ 30 m-Lengte > 30 m

Multimode OM3

m

Topologie

Gekruist

Type B

 

Schakelaars en het gezicht van het schakelaareind

 

APC, wijfje

 

Toevoegingsverlies, het gezicht van het schakelaareind,

IL

L=length {m}

≤0.35+0.0004 x L

dB

 

Zeer belangrijke Eigenschappen

  • Flexibel rond buitenjasje voor gemakkelijke installatie
  • Het balans sluiten voor snelle versie
  • Vrouwelijk-aan-vrouwelijke schakelaars
  • Multimode vezels 50/125 µm
  • 50m maximum bereik
  • Volgzame Telcordia gr.-1435
  • De Standaardschakelaars van CEI:
  • MPO: CEI 61754-7 en ANSI/TIA/EIA 604-5-199
  • OFNR/LSZH (lage rook nul halogeen) jasje
  • Steunen InfiniBand, de protocollen van Ethernet en NVLink-

Toepassingen

  • Optische kort-bereikhoge-snelheidskanalen in datacentra
  • Gegevens - verwerking en opslagsystemenMFP7E10-N010 passieve Optische Kabelmmf MPO12 APC aan MPO12-APC 10m 0
  • MFP7E10-N010 passieve Optische Kabelmmf MPO12 APC aan MPO12-APC 10m 1MFP7E10-N010 passieve Optische Kabelmmf MPO12 APC aan MPO12-APC 10m 2

MFP7E10-N010 passieve Optische Kabelmmf MPO12 APC aan MPO12-APC 10m 3

FAQ

1. wie zijn wij?
De Groepsco. van HK Starsurge is het leiden en een professionele leverancier in voorzien van een netwerkoplossing. Van de hoogst opgeleide verschepende specialisten, aan de begaafde technici, de verkopers, en klantenservicerep, werken wij 24 uur op 24 uur om volledige de dienstoplossingen en gewaarborgde klantentevredenheid te verstrekken.
wij hebben van een grote markt in Azië (30,00%), van het Midden-Oosten (15,00%), Zuid-Amerika (20,00%), Europa (34,00%), Oceanië (2,00%), Afrika (15,00%) en de V.S. (5%) andere landen en gebieden genoten.
Nu onze kernzaken: mellanox netwerkschakelaar, mellanox netwerkkaart, mellanox kabel ect. Warm welkom u om zaken met ons te bespreken. Uw behoeften zullen in 24 uren worden geantwoord!

 

2. Wat kunnen wij voor u doen?
1. Gloednieuwe verzekerde kwaliteit
2. Binnen 5 werkdagenlevertijd
3. Nieuw in Doos met Jarengarantie, Getrokken Voorwaarde met Maandengarantie
4. Verschepen Beschikbaar voor Vracht verzamelt
5. Het verzoek antwoordde binnen 12Hours

 

3.what kunt u van ons kopen?
Mellanox, Aruba, Rukus, Extreme merkproducten, met inbegrip van schakelaars, netwerkkaarten, kabels, Toegangspunt, enz.

 

4. waarom zou u van ons niet van andere leveranciers moeten kopen?
1) de 24 urendienst. Alle verzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.
2) 48 Urenlevering. De meeste punten zullen binnen 48 uren worden verscheept.
3) Diverse het verschepen termijnen. SF, DHL, Fedex, overzees van het luchtland vervoer.
4) Beveilig Verpakking. Al equipmemt wordt verpakt veilig tranied langs beroeps met schuim, bellenzak en karton met dubbele muren.
5) Goede Garantie. 1-3 jaar de Garantiedienst omvat voor nieuwe punten.
6) Één eindebron. netwerkschakelaar, netwerkkabel en netwerkkaart ect.

 

5. welke diensten kunnen wij verlenen?
Goedgekeurde Leveringstermijnen: FOB, CIF CFR, EXW;
Toegelaten Betalingsmunt: USD, EUR, HKD, CNY;
Toegelaten Betalingstype: T/T, MoneyGram, Creditcard, Western Union, Contant geld, Borg;
Gesproken taal: Het Chinese Engels,

Rechtstreeks uw onderzoek naar verzend ons

Privacybeleid De Goede Kwaliteit van China De Schakelaar van het Mellanoxnetwerk Leverancier. Copyright © 2023-2024 mellanoxnetwork.com . Alle rechten voorbehoudena.